14 lutego 2020 o 19:30 – 22:30 Bar Vega

Masz dosyć znajomych, którzy wciąż zapominają, że ryba to mięso? Z utęsknieniem czekasz, aż do Polski zawita Veg – wegański Tinder? Kolejny raz ktoś próbował zeswatać Cię z osobą, która nawet do owsianki dorzuca boczek? Wychodzisz na miasto poznać kogoś fajnego, a tam sami mięsotrolle? A może nie masz z kim upiec pasztetu z fasoli albo wyjść na szybki hummus?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś „tak”, serdecznie zapraszamy na walentynkowy speed dating dla wegan(ek) i wegetarian(ek)! Jeżeli wszystkie Twoje odpowiedzi brzmiały „nie”, również przychodź!

Zapraszamy niezależnie od płci, orientacji, stanu cywilnego, wieku, wyznania, narodowości i poglądów politycznych! Podczas spotkania będzie można przede wszystkim poznać nowych roślinożernych znajomych, których przecież nigdy dość. A jak przy okazji ktoś znajdzie sobie drugą połówkę, to tym lepiej!

– wstęp płatny 10 zł!
– link do zakupu biletów pojawi się na wydarzeniu 7.02 o 20:00

Na miejscu będą możliwe do kupienia we własnym zakresie wegańskie przekąski i napoje

Co to jest speed dating? Z ang. „szybkie randki”; każda osoba odbędzie kilkanaście krótkich, trwających 5 minut „randek” (tzn. rozmów). Na koniec wieczoru wszyscy uczestnicy i uczestniczki oddadzą formularze z zaznaczonymi wcześniej osobami, z którymi chcą kontynuować znajomość. Jeżeli zainteresowanie będzie odwzajemnione, za naszym pośrednictwem nastąpi wymiana kontaktów.

W związku z wielką liczbą próśb w zeszłorocznej ankiecie po wydarzeniu w tym roku przewidujemy pary damsko-męskie. Natomiast po zakończeniu samego speed datingu przewidujemy „rozmowy otwarte”, w trakcie których będziecie mieć okazję porozmawiać z osobami, z którymi nie udało się złapać wcześniej!

PS. Mięsożerców chcących poszerzać roślinne horyzonty też zapraszamy – chętni dostaną specjalne opaski. Nie zapomnijcie pobrać naszej aplikacji Zostań Wege! https://tinyurl.com/zostanwegena30dni

speed-dating