piątek 30.08 o 19:00 – 21:00. godz. 20:00 – 21:30 Bar Vega

Zapraszamy na magiczny koncert gongów, mis tybetańskich oraz instrumentów etnicznych i perkusjonaliów. Koncert ten będzie formą grupowego masażu. Wibracje instrumentów będą oddziaływać terapeutycznie na ciało, umysł i duszę, dotykając sfery emocjonalnej, fizycznej i duchowej, jednocześnie harmonizując ośrodki energetyczne zwane czakrami. W stanie odprężenia osiągniętym przez wibrację dźwięków, wywołujących rezonujące wibracje komórek w naturalnej dla nich częstotliwości, usuwane będą nagromadzone w codziennym stresie zmartwienia, blokady i uczucia niepewności, co z kolei wpłynie pozytywnie na ożywienie i wzmocnienie samouzdrawiających zdolności organizmu.
Właściwie dobrane dźwięki i wibracje działają pozytywnie nie tylko na ciało fizyczne (rozluźniając napięcia), lecz również na ciało mentalne i emocjonalne, wyciszając umysł, harmonizując pracę czakr, oczyszczając aurę, wspomagając przepływ witalnej energii przez meridiany.
Terapia taka jest całkowicie bezpieczna i każdy może z niej skorzystać.
Podczas koncertu siedzimy na krzesłach lub matach lub kładziemy się na matach. Dobrze jest być ubranym w ciepły, wygodny strój, ponieważ naturalną reakcją organizmu są fale zimna przechodzące przez nasze ciało.

Koncert jest otwarty i darmowy. Dobrowolne ofiary i datki będziemy zbierać do kapelusza (a może i nawet do cylindra).

Pilamaya to:

Anna „Melanie” Hamela – śpiew.
Autorka piosenek, wokalistka. Niektórzy mówią że jej głos uzdrawia.
Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku. Niepowtarzalny śpiew, niepowtarzalny klimat. Dużo koncertuje. Prowadzi też zajęcia grupowe i sesje indywidualne.
Zodiakalny wodnik z roku drewnianego królika.

Darek „Pan Kierownik” Mitka – gongi, misy, bęben szamański, dzwonki koshi.
Masażysta i terapeuta dźwiękiem 4 stopnia mis tybetańskich według metody Petera Hess’a oraz dźwiękiem gongu, jogi gongu, instrumentów rytualnych i etnicznych.
Szczęśliwy mąż i ojciec. Strona: www,gongmitka,pl
Zodiakalny baran z roku ognistej kozy.

Paweł „Friend” Piskorski – didgeridoo, kora, gitara, drumla.
Na korze uczył się grać w Gambii u Griotów. Pogodna, wesoła, dobra dusza.
Zodiakalna waga z roku metalowego koguta.

Piotr „Dżafi”/”Dziku” Ornoch – tankdrum,flet tenor, kalimba, głos, cajon, djembe i inne przeszkadzajki.
Pisuje i wydaje, performuje , knuje, intryguje. Obserwator zjawisk i chwil ulotnych. Zgłębia tajniki cajona u Damiango Zielińskiego.
Strona: ksiegazjawisk.wordpress.com
Zodiakalna ryba z roku ognistego konia.

Pilamaya