Sobota, 19 października 2019 o 10:00 – 13:15 Bar Vega

„Medytacja to poligon, na którym rozwijamy świadomość, stopniowo budzimy się, rozluźniamy, stajemy się świadomi, jakie siły w nas budują nasze związki z rzeczywistością” – Navis Nord, „Sztuka Trzech Miłości”, s. 64.

Starożytne nauki o medytacji i rozwoju są często wyrwane z kontekstu, przez co stają się nieskuteczne. Nowe bywają pozbawione głębi, żeby nie rzec powierzchowne, a przez to pozbawione skuteczności. Inne z kolei dziwaczne, nawiedzone i emocjonalne, a niektóre centra medytacji zamieniły się w organizacje handlowe.
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w czasie których bez dogmatów, bez uprzedzeń, bez nawiedzenia opowiemy o możliwości rozwoju dla współczesnego człowieka.
Navis Nord używa kilkunastu schematów do wprowadzania w zagadnienie medytacji.
W trakcie warsztatów zapoznamy się ze schematem pierwszym, jak również ze schematem drugim – koncepcją Szczęśliwych Stanów Umysłu oraz metodami ich rozwoju. Szczęśliwe Stany Umysłu to takie stany, które decydują o naszym szczęściu, szczęściu niezależnym od warunków, niezależnym od pozycji społecznej, od trudnych czy łatwych okoliczności. Urzeczywistnienie takich stanów daje nam wolność od warunków. Mistrzowie ścieżki mówią, że kto nie myślał nad tym, czym jest szczęście, nie lubi siebie.

Spotkanie prowadzi Navis Nord i instruktorzy Station Nord.

W trakcie warsztatów będzie można kupić książki Navisa Norda.

Szczegóły organizacyjne:
DATA: 19 października 2019 r., godz. 10.00-13.15

MIEJSCE: Warszawa, sala konferencyjna przy Restauracji Vega, al. Jana Pawła II 36C

Wstęp bezpłatny.

Rozkład zajęć:
10.00 – 10.45 wykład
11.00 – 11.45 medytacja i wyjaśnienia
12.00 – 12.45 medytacja i wyjaśnienia
13.00 – 13.15 pytania i odpowiedzi

Navis Nord to autor książek: „Medytacja – Eliksir Trzeźwości”, „Medytacja i szczęśliwe stany umysłu: Metta”, „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training”, „Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, tylko która jest tą drugą”, „Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów” (cz. I i II), „Tęsknota i język kłamstwa”, „Wejście w ogień i zwierzyna łowna”. Autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Navis Nord od 1992 prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Ale ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).

Chętnym polecamy także zapoznanie się z książkami Navisa Norda i przyniesienie pytań.
Książki Navis Norda są do nabycia i demo do pobrania na stronie www.navisnord.eu

REZERWACJA
W warsztatach może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego prosimy o wcześniejszą mailową lub telefoniczną rezerwację miejsc.
Zgłoszenie na FB nie jest traktowane jako rezerwacja.
W ZGŁOSZENIU PROSIMY PODAĆ TAKŻE NAZWĘ MIEJSCOWOŚCI, w której chcieliby Państwo wziąć udział w warsztatach.

Zapraszamy także na całodniowe warsztaty, które odbędą się w Warszawie dn. 20 października (godz. 10.00-17.00). Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/918878628469960/

Dodatkowe informacje i zgłoszenia:
tel. +48 601 42 46 41
biuro@stationnord.pl

Dodatkowe informacje:
www.stationnord.pl
www.navisnord.eu
Facebook Navis Nord & Station Nord PL
Facebook: Wydawnictwo Antares
Grupa na FB: Duchowość w XXI wieku

Nauka medytacji - bezpłatne warsztaty