niedziela 14.04.2019 godz 17:30 – 21:00 Bar Vega

Nasz męski krąg spotyka się od nieco ponad roku. Zawsze był otwartym kręgiem, co znaczy że każdy mężczyzna może do nas dołączyć i być z nami w naszej męskiej energii, czerpać z niej i dawać do niej swoją, wzbogacać ją, współtworzyć tę jedyną i niepowtarzalną, tu i teraz.

Każdy krąg jest inny. Czasem mniej, czasem bardziej kameralny. Czasem mniej, czasem bardziej poważny. Zawsze się dzielimy – dzielimy sobą, dzielimy tym co u nas, pozwalamy sobie na zobaczenie siebie w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy, abyśmy mogli pójść bezpiecznie dalej. Czasem wspólnie pomedytujemy, czasem wspólnie podyskutujemy. Gdy jest ciepło, organizujemy spotkanie w naturze, gdzie przy ognisku, w bardziej plemiennych okolicznościach jesteśmy ze sobą i ładujemy nasze męskie akumulatory aby potem każdy z nas szedł dalej świat aby wykonywać swoją misję, jakiejkolwiek nie przybiera ona w danym momencie postaci.

Zapraszam wszystkich mężczyzn na comiesięczne spotkanie naszego męskiego kręgu, który otwarty jest na Ciebie i Twoją obecność.

Sugerowana opłata za udział to 20 pln, ale może być mniej, może być też więcej, jeśli czujesz że chcesz i możesz dać więcej.

Krąg rozpoczyna się o 17.30, wtedy czekamy maksymalnie 15 minut na spóźnialskich, a potem zaczynamy i od 17.45 NIE MA MOŻLIWOŚCI DOJŚCIA W TRAKCIE.

Spotkanie poprowadzi Piotrek – mężczyzna, który rozwija się wraz z tym kręgiem od jego początku, psycholog, mediator, ale przede wszystkim wieloletni działacz na rzecz szczęścia swoich jeszcze nie narodzonych dzieci 🙂

Zapraszam na spotkanie po uprzednim zgłoszeniu do mnie chęci przyjścia – można przez facebook, można przez maila – piotr.pniewski11@gmail.com

Bywajcie!

Męski krąg