Sobota, 28 marca 2020, o 18:00 – 21:00 Bar Vega

Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Każda dźwiękowa podróż jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.

Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia. Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.

Po „kąpieli w dźwiękach gongów” niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.

Szczegóły organizacyjne:

Czas ten spędzamy na leżąco, proszę zabrać wygodne ubranie oraz matę i koc.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na koncert obowiązują wcześniejsze zapisy.

Inwestycja dla dobrego samopoczucia: 100 zł.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr 509 477 355.

kąpiel w dźwiękach