24 listopada 2018 o 19:00 – 21:00 Bar Vega

Gaya Yaga & Ruff – Dźwiękowa Harmonia Żywiołów
Śpiew intuicyjny, didgeridoo, bębny szamańskie, śpiewające misy …
Improwizowana na żywo dźwiękowa medytacja i archetypiczny trans …
Gdyby Ziemia miała śpiewać usłyszeli byśmy dźwięki didgeridoo – to domena Ruffa
Gaya Yaga swymi pięknymi głosami budzą wszystkie żywioły …
… razem zabierzemy was w dźwiękową podróż …

… Poznaliśmy się pod koniec lata 2018, zagraliśmy wspólnie koncert na Górze Peruna, poczuliśmy że otwieramy razem ciekawe przestrzenie …

Gaya Yaga – Dorota Flieger i Kasia Węgierska
tak piszą o sobie:
Jesteśmy śpiewającym duetem. Śpiewamy, gramy na bębnach, prowadzimy warsztaty, medytacje i seanse relaksacyjne przy dziękach naszych głosów i innych instrumentów. Nasze działania, pasje i warsztaty obejmują śpiew spontaniczny, taniec intuicyjny, grę na bębnach i innych instrumentach oraz poszerzanie granic samoekpresji.

Podczas naszych warsztatów i kręgów samoekspresji staramy się zredukować stres dnia codziennego, zwrócić się do swojego wnętrza, wrócić do Tu i Teraz. Przy dźwiękach bębnów mózg z łatwością zaczyna funkcjonować w zakresie częstotliwości 4-14 Hz- na falach alfa i theta. Dzięki temu uczestnicy mogą wejść w stan relaksacji z dala od natłoku myśli dnia codziennego i osiągnąć spokój.
Prowadzimy zajęcia w atmosferze, w której każdy uczestnik włącza się w aktywności w stopniu i formie, które są dla niego w danej chwili komfortowe.
Z pasją skupiamy się również na naszych dziecięcych odbiorcach, by podczas naszych zajęć zapewnić im otwartą, bezpieczną przestrzeń dla ich rozwoju poprzez kontakt z muzyką, instrumentami, śpiewem, tańcem oraz pracą z baśnią.

https://www.facebook.com/pg/GayaYagateam/about/?ref=page_internal

Ruff Libner
Muzyk, podróżnik, dźwiękowiec i autor tekstów. Na didjeridoo gra od 1998 roku. Współtwórca Radio Samsara, Nell’ Ambientes, Balanda Didjeridoo Duo, współpracuje także z krakowskim „Teatrem Starym” – rola muzyka didjeridu w „Factory 2” Krystiana Lupy, Storia Theurgica Dynamic Multimedia Project, Gadającą Tykwą, Magic Carpathians, grupą opowiadaczy „Studnia O”, podczas licznych pobytów w Nepalu koncertował i nagrywał z Shyam Nepali Group.
Solowo występuje jako: Travelling Didjeridoo łącząc wykonywaną przez siebie muzykę z filmami kręconymi podczas azjatyckich podróży
“Soundbreathing Electro Acoustic Didgeridoo Soundscape” – czyli Oddychanie Dźwiękiem Didgeridoo – to nowy cykl łączący chillout, kąpiel w dźwiękach didgeridoo, medytację z muzyką na żywo oraz elementy masażu dźwiękiem …
Od 2016 pełni funkcję prezesa w stowarzyszeniu „Didjeridoo.PL”, jest również współorganizatorem Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”

… Od początku swojej przygody z australijskim didjeridoo gra dużo koncertów i pokazów, prowadzi również warsztaty i lekcje starając się przedstawić i spopularyzować ten instrument jak najszerszej grupie odbiorców, zajmował się również budową instrumentów z rodzimych gatunków drewna…

http://travellingdidjeridoo.blogspot.com/

BILETY 30 PLN

Gaya Yaga & Ruff - Dźwiękowa Harmonia Żywiołów