O nas

Vega to coś więcej niż restauracja, dochód ze sprzedaży posiłków jest bowiem przeznaczany na akcję dożywiania potrzebujących dzieci. Konsumenci, zakupując obiad, dokładają swą cegiełkę do prowadzonej przez Fundację „Pożywienie – Darem Serca” akcji wspomagania ubogich dzieci z rodzin wielodzietnych, patologicznych, bezrobotnych.

 

Wyróżniamy się też wśród innych lokali ścisłym przestrzeganiem zasad zdrowego żywienia. Przygotowywane pożywienie to dania wyłącznie wegetariańskie i wegańskie. Propagowanie idei zdrowego żywienia, „eksperymenty kuchenne” obce tradycyjnemu polskiemu jadłospisowi, egzotyczne, ciekawe smaki – oto powód, dla którego warto Vegę odwiedzić.

Posiadamy kilka sal, w których organizowane są różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, mini konferencje, spotkania biznesowe, wykłady oraz zajęcia ruchowe. Aby uzyskać więcej informacji na temat wynajmu sal, a także o warsztatach i szkoleniach prowadzonych w naszych salach wyślij wiadomość na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Gdzie się mieścimy 
Vega znajduje się w centrum Warszawy, niedaleko skrzyżowania Al. Jana Pawła II z Al. Solidarności. Wejście przez bramę za herbaciarnią.

Nasz adres:
Al. Jana Pawła II 36c, 00-141 Warszawa
Telefon: (22) 35-35-400, 507-027-150
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.