Catering

Oferujemy Państwu pełen zakres usług gastronomicznych w formie cateringu. Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu przyjęcia i ustalimy indywidualne menu. Przy sporządzaniu oferty doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Pomożemy Państwu wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru imprezy. Oferujemy kompleksowe przygotowanie imprezy jak i sam dowóz potraw.

Proponowane na naszej stronie menu to tylko fragment naszej oferty cateringowej. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę na podstawie rozmowy telefonicznej lub spotkania z Państwem. Oferujemy kompleksowe przygotowanie dowolnych uroczystości, w każdym miejscu i o dowolnym charakterze, spełniając wszelkie Państwa oczekiwania. Gwarantujemy pełną obsługę kelnerską, zastawę stołową, dekoracje stołów (gdy zaistnieje taka potrzeba) oraz transport.

Aby wywiązać się ze zlecenia prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem. Zapewniamy wysoką jakość potraw, dużą różnorodność oraz konkurencyjne ceny.

Organizujemy i obsługujemy:

  • przyjęcia okolicznościowe,
  • szkolenia,
  • konferencje,
  • bankiety,
  • spotkania biznesowe,
  • przyjęcia domowe.

Jak złożyć zamówienie?

1. Wyślij zapytanie, oddzwonimy lub odpiszemy.
2. Opisz rodzaj imprezy, którą chcesz zorganizować.
3. Podaj liczbę gości, czas i miejsce.
4. Spróbuj podać rodzaj dań, które najchętniej widziałbyś na swoim przyjęciu.
5. Podaj, jeśli sobie życzysz, jakieś indywidualne szczegóły.
6. Ofertę otrzymasz e-mailem.
7. Nasze biuro udziela wszystkich informacji w godzinach 9:00–17:00
8. Napisz lub zadzwoń:catering@vega-warszawa.pl tel. 507 027 150